Často kladené otázky

V čem spočívají výhody služby PrávníBalíčky.cz?

Za přednosti právních balíčků považujeme především srozumitelný přístup k poskytované službě, příznivé ceny nastavené tak, aby byly dostupné široké veřejnosti a odbornost. Všechny služby jsou poskytovány profesionály v oboru s potřebnou kvalifikací a zkušenostmi.

Co znamená garance zákonného pojištění?

Garance zákonného pojištění představuje povinnost poskytovatele právních služeb být pojištěn pro případ způsobení škody výkonem jeho činnosti. Pro tyto účely je služba PrávníBalíčky.cz kryta pojištěním provozovatele těchto webových stránek, kterým je advokátní kancelář Mgr. Petra Musila. Mgr. Musil má sjednané profesní pojištění s pojistným plněním až ve výši 12 mil. Kč.

Jak mám postupovat, pokud balíček přesně neodpovídá mým potřebám?

PrávníBalíčky.cz jsou typizované produkty, jejichž rozsah není definitivní. Uvažujete-li o využití balíčku, ale nejste si jisti jeho vhodností nebo rozsahem, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Váš dotaz posoudíme a nabídneme vám k němu řešení.

Proč jsou právní balíčky cenově výhodnější než služby jiných poskytovatelů právních služeb?

Služba PrávníBalíčky.cz je nabízena za výhodnějších podmínek z důvodu vaší součinnosti při jejím poskytnutí. Díky vaší přípravě realizované podle našich konkrétních instrukcí tak můžeme věnovat veškerou pozornost právním činnostem. My šetříme čas a vy vaše peníze.

Jaké jsou standardní ceny právních služeb?

Odměny poskytovatelů právních služeb (advokátů) stanoví vyhláška ministerstva spravedlnosti, která se nazývá advokátní tarif. Tato vyhláška ale není závazná a pro laickou veřejnost bohužel často ani dostatečně srozumitelná. V praxi se ceny právních služeb odvíjejí od místního trhu a např. u převodů nemovitostí se běžně pohybují v řádu desítek tisíc. Modelový příklad mimosmluvní odměny advokáta stanovené podle advokátního tarifu naleznete v balíčku Asistovaný převod nemovitosti.

Kde je služba PrávníBalíčky.cz poskytována?

Všechny naše služby standardně poskytujeme v sídle naší kanceláře v Ústí nad Labem. Z Prahy jste u nás po „nové“ dálnici D8 za necelou hodinu a vlakem jen o málo déle. Navíc bezplatné parkování (např. v OC Forum po dobu 3 hodin) i nádraží jsou od nás vzdálené nejvýše 5 minut pomalé chůze.

Je možné využít službu PrávníBalíčky.cz i na dálku?

Částečně ano. Vezměte však v úvahu, že se tím ochudíte o možnost váš právní problém konzultovat a osobně probrat všechna možná úskalí. Obecně lze shrnout, že bez osobního setkání jsme pro vás schopni realizovat právní balíčky Asistovaný převod nemovitosti v základním provedení a Budoucí uspořádání majetkových vztahů.


NAHORU