Jak na to

Jak se právní balíčky používají

  1. Pokud vás nabídka některého balíčku zaujala, napište nám prostřednictvím odkazu Kontaktní formulář. Do dvou pracovních dnů vás budeme kontaktovat s konkrétními instrukcemi pro využití balíčku. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo, abychom na vás měli přímé spojení pro potřeby ujasnění vašeho požadavku a budoucí komunikace.

  2. Po obdržení všech potřebných informací a doložení podkladů pro poskytnutí balíčku vás budeme telefonicky a emailem kontaktovat za účelem dojednání termínu schůzky, při které vám poskytneme právní poradenství v rozsahu poloviny garantovaného času právního balíčku. Při této poradě zaplatíte zálohu na poskytnutí balíčku, obvykle ve výši padesáti procent jeho ceny.

  3. Doba pro zpracování právního balíčku je ve většině případů 1–2 týdny od doložení podkladů a konání první porady. V případě, že je služba závislá na úkonech dalšího subjektu (např. notáři, bance, úřadu), může se tato lhůta přiměřeně prodloužit.

  4. Poté, co bude právní balíček připravený, vás budeme opět telefonicky a emailem kontaktovat za účelem dojednání schůzky k převzetí zpracovaných materiálů. Při této schůzce s vámi probereme v rozsahu druhé poloviny garantovaného času právního balíčku vaše další nebo doplňující dotazy. Současně zaplatíte doplatek ceny balíčku.

  5. Právní balíčky jsou poskytovány za zvýhodněné ceny. Všechny služby vám samozřejmě rádi poskytneme i na bázi běžného poskytnutí právních služeb v advokátní kanceláři. Za těchto okolností ale nejsme vázaní cenovou nabídkou právních balíčků.


NAHORU